A Teleki család címerének szívpajzsával díszített aranyozott ezüst keresztelő készlete, a kés hiányzik, jelzett Dianás 1866-1937 közötti, jó állapotban, modern dobozban, Nettó 118 g / Silver baptist set of noble family Teleky. Knife missing. In modern box
1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival / A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr
cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul / Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr