1956-1963. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének V. fokozata" aranyozott kitüntetés szalaggal és szalagsávval dísztokban (jelzés nélküli, a jelzettel megegyező súlyú eredeti darab.) T:1- 19db adományozás! RRR!
Hungary 1956-1963. "Order of the Flag of the Hungarian Peoples Republic 5th class" gilded enamelled decoration with ribbon in case C:AU Only 19 examples Rare!