Könyvek: Történelem

Tételek száma: 40

Erich Marcks: Königin Elisabeth von England (Monographien zur Weltgeschichte II). Mit 4 Kunstbeilageb und 110 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1897, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, hibátlan állapotban /  Linen binding, illustrated, good condition
11997.

Erich Marcks: Königin Elisabeth von England (Monographien zur Weltgeschichte II). Mit 4 Kunstbeilageb und 110 Abbildungen. Bielefeld-Leipzig, 1897, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, hibátlan állapotban /
Linen binding, illustrated, good condition

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

11998.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1895 Balogh Artúr: Tanulmányok az alkotmánypolitika köréből, nagyon szép állapotban félbőr kötéssel
11999.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Szerk. Huszár Károly. Bp., 1930, Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Kiadói papírkötésben, rengeteg fotóval
12000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Második szöveg. Közzéteszi az Igazságügyminisztériumban szervezett állandó bizottság. Bp., 1913, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban
12001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Meszlény Artur: Magyar magánjog I. Jogforrások, személyi és családi jog II. VI., teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1929, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sági János - Dr. Kéry János - Rojcsek Sándor: Telekkönyvi jog II. Bp., 1930, Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12003.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12004.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. Bp., 1943. Hungária. 192p.  Vászonkötésben. Kissé megviselt
12005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

David Irving: Aufstand in Ungarn. Die Tragödie eines Volkes. München, 1986, Wilhelm Heyne Verlag. Illusztrált /  In paper binding, with photos
12006.

David Irving: Aufstand in Ungarn. Die Tragödie eines Volkes. München, 1986, Wilhelm Heyne Verlag. Illusztrált /
In paper binding, with photos

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12007.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Steudner, Emil: Ein Mitkämpfer der Buren über seine Erlebnisse im südafrikanischen Kriege. Warnsdorf, o.J., Opitz, 47p. Illusztrált /  Illustrated
12008.

Steudner, Emil: Ein Mitkämpfer der Buren über seine Erlebnisse im südafrikanischen Kriege. Warnsdorf, o.J., Opitz, 47p. Illusztrált /
Illustrated

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft