Zenélő, zsűrizett iparművész rézdoboz fa betéttel, a belsejében "Emlékül munkatársaidtól 1976. julius 1." gravírozással / Individually designed copper box with wooden container and a music box inside 20x20x6,5cm
cca 1900 Bronzkeretű üveg ékszerdobozka fedelén Mariazell nyomatos látképével / Vintage glass jewelry box in bronze frame with the cityscape of Mariazell on top, 7x7x7cm
cca 1920 Jelzett WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) ezüstözött alpakka gyertyatartópár, az ezüstözés erősen megkopott / A pair of silver plated alpacca candlesticks hallmarked by WMF, with worn plating, 24cm
Vöröskeresztes propaganda-diák berakóban és 2db kazetta (az állatról emberre terjedő betegségekről, csecsemőápolásról, stb.) A berakó érmék tárolására is alkalmas