Vegyes könyv tétel: 8 db 1956-al foglalkozó könyv +
Györök Leó: Lázadó hajósnép. Bp. én. Athenaeum. Festett, sérült egészvászon kötésben + Pogány József - bíró László József: Magyarország 3 nyelvű képes kiadvány a kultúra minden területét magában foglaló cikkekkel 48p. Magazine about Hungary in 3 languages with photos + 1 Régi szódásüveg 31cm magas,