Jókai Mór összes művei sorozat 8 kötete, Franklin-Társulat tulajdona, Révai Testvérek kiadása, Bp. 1895, kiadói egészvászon kötésben, mind sérült gerinccel, megviselt állapotban
A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Hibátlan állapotban!
Westermark, Edward: Az emberi házasság története. Ford. Harkányiné Weiser Ella. Bp., 1910. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, gerinc sérült. Cenzúrabélyegzővel (!)