A Magyar posta monografiája. 1. Életrajzok. Szerk. Pap Lajos. 2. Hennyei Vilmos: A magyar posta története. Bp. 1939. Fráter ny. 229p+ 285p. Kiadói egészvászon-kötésben. Sok fotóval. (Kissé laza kötés)
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa (4. kiadás). Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Az előlap kijár
Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban / Linen binding, 79 pictures, good condition
Mezőfi Vilmos, Elek Sándor: Évezredek története, Fráter és Társa könyvnyomdája, Bp. I.,II.,VI. kötetek (hiánytalan, a gerincek sérültek, de a lapok jó állapotban)