12442.
172. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok 2.
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Péter Jenő. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban