12443.
172. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok 2.
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Philip C. James dr.: A modern kémia. Ford. Unger Emil dr. 24 képmelléklettel és 15 rajzzal a szöveg között. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben