12437.
172. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok 2.
8 000 Ft
Nordland Fahrten Holland und Dänemark, Leipzig, F. Hirt & Sohn, o.J., 1882. Festett, szép állapotú egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel / In painted linen binding, golded edges 232p.