Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Korunk találmányai. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Péter Jenő. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Ismeretterjesztő Könyvtár: Philip C. James dr.: A modern kémia. Ford. Unger Emil dr. 24 képmelléklettel és 15 rajzzal a szöveg között. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben