Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 34

19000.

1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható /
Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Ezüst talpas, kobalt kék, kristály kehely, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:9 cm
19001.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Ezüst talpas, kobalt kék, kristály kehely, peremén apró csorbával, "Postás S.E. 1947" felirattal, jelzett, m:20 cm, d:9 cm
19002.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel / Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr
19003.

cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel /
Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

cca 1966-1999 Egy pár ezüst (Ag) hamutál 835-ös magyarországi tisztaságjelzéssel, mesterjellel ellátva /  A pair of silver ashtrays with 835 fineness Hungarian assay mark d: 11cm, 52,7gr + 55,1gr
19004.

cca 1966-1999 Egy pár ezüst (Ag) hamutál 835-ös magyarországi tisztaságjelzéssel, mesterjellel ellátva /
A pair of silver ashtrays with 835 fineness Hungarian assay mark d: 11cm, 52,7gr + 55,1gr

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Napernyős hölgy a galambbal, színezett ezüst kép, jelzett (ezüstjel), szép üvegezett keretben
19005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
11

Női bross/medál 14 K arany, sima foglalású óvális cameával díszített, 1930 körül, jelzés nélkül, súly 3,5 gr, átmérő: 2,2 cm
19006.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

Lápisz lazuli nyaklánc és medál ezüst (Ag) szerelékkel /  Lapis lazuli necklace and medallion with silver accessories, 44cm
19007.

Lápisz lazuli nyaklánc és medál ezüst (Ag) szerelékkel /
Lapis lazuli necklace and medallion with silver accessories, 44cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
15

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /  Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
19008.

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /
Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

Art-deco ezüst cigarettatartó, jelzett, belül "Fiume, agosto 1934" felirattal, 7×6 cm s:53 gr
19009.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

19010.

1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) /
Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
49,22
54,29

17 cm-es, aranyozott ezüst karóralánc  / Gold plated silver watch chain (0,830) 32,7 g
19011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft