95 000 Ft
Díszkanapé, varrótű tartó párnával, jelzett Fischer Ignác Budapest, 1880 körül, kézzel festett aranyozott fajansz, áttört díszítéssel, h:23 cm, m:17 cm, sz:11 cm, profin restaurálva hátul, festék néhol kopott, igazi gyűjtői darab!!!!