2 000 Ft
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Asztrológia, jog, sport, divat, társadalomtudomány. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp, 1937, A Pesti Hírlap Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben