4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp., 1884, Dobrowsky és Franke. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban (a kötés kissé meglazult)