Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
603909
12252
181
26000
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban! 607323
12253
181
Readers Digest: Felejthetetlen mondák és legendák. Dekoratív album, bontatlan csomagolásban. 2009. Bp., 635494
12254
181
Révai Kis Lexikona, Bp., 1936. Révai irodalmi intézet kiadása. Egészbőr kötésben. (kötéstábla elvált) 635487
12255
181
14000
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. 634070
12256
181
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Asztrológia, jog, sport, divat, társadalomtudomány. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp, 1937, A Pesti Hírlap Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben 636147
12257
181
65000
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. egy két kötet gerincén kis kopások, egyébként jó állapotban 648605
12258
181
b. Jósika Miklós: Pygmaleon vagy egy magyar család Párisban. Bp., 1903. Franklin. Egészvászon kötésben 622669
12259
181
Bánk József: Kánoni jog I-II. Budapest 1960. Szent István Társulat. 629033
12260
181
Omar Khajjám: Rubáíját. Helikon 2004. Szász Endre illusztrációival. 647564
12261
181
2 db Pilinszky János kötet: Kráter. Szálkák 637271
12262
181
3db verseskötet: Noth Zsuzsánna: Festünk; Bertus Erika: Menedék; Gyenes István: Rónákon át 645512
12263
181
Balázs Ferenc: Zöld árvíz, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft