6 500 Ft
16,84 EUR, 18,57 USD
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbízásából. 105 képpel. Képekkel ellátta Csörgey Titusz. Második, bővített kiadás. Bp., 1904, A m. kir. földmivelésügyi miniszter kiadványa. Újrakötve, félvászon kötésben, szép állapotban