Könyvek: Történelem

Tételek száma: 32

Jacques Saurin: Discours historiques, critiques, theologiques, et moraux, sur les evenemens les plus memorables du vieux et du nouveau testament. Continuez par Mr. C. S. de Beausobre, tome X. La Haye, 1739, Pierre de Hondt. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával (a kötés erősen megviselt, a védő-, előzék-, és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései és pecsétjei láthatók) /  Original leather binding, vignette on title page (binding demaged, on flyleaf and title page previous owners' signatures and stamps)
12129.

Jacques Saurin: Discours historiques, critiques, theologiques, et moraux, sur les evenemens les plus memorables du vieux et du nouveau testament. Continuez par Mr. C. S. de Beausobre, tome X. La Haye, 1739, Pierre de Hondt. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával (a kötés erősen megviselt, a védő-, előzék-, és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései és pecsétjei láthatók) /
Or...

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

12130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia.
12131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Ripka Ferenc: Erzsébet királyné Gödöllőn 1867-1897. Emlékkönyv a gödöllői Erzsébet szobor leleplezése ünnepére. Bp., 1901. M. Kir. Állami nyomda. 54p. Kiadói papírkötés korabeli félvászon védőkötésben
12132.

Ripka Ferenc: Erzsébet királyné Gödöllőn 1867-1897.
Emlékkönyv a gödöllői Erzsébet szobor leleplezése ünnepére. Bp., 1901. M. Kir. Állami nyomda. 54p.
Kiadói papírkötés korabeli félvászon védőkötésben

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
11

Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2db térképmelléklettel, jó állapotú
12133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

12134.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

12135.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

12136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

12137.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. 2. jav. kiadás. Bp., 1887, Franklin. 264p. Megviselt félvászon kötésben, beírásokkal
12138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12139.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Harsányi Zsolt Sacra Corona. A magyar szent korona regénye. Bp., Singer és Wolfner. Egészváaszon kötésben
12140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft