1895 Erdély. Turistasági, fürdőügyi és néprajzi folyóirat. Az Erdélyré... https://www.darabanth.com/hu/181-Gyorsarveres/181.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-varosok~200018/1895-Erdely-Turistasagi-furdougyi-es-neprajzi-folyoirat-Az-Erdelyreszi-Karpat-Egyesu~II648641
648641
12079
181
Books: Travelling, cities
Leírás: 1895 Erdély. Turistasági, fürdőügyi és néprajzi folyóirat. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület értesítője. Szerkesztette Radnóti Dezső – Veress Endre. teljes évfolyam.
Kolozsvár, 1895. Gombos és Sztupjár ny. – Közművelődés Rt. ny.) Szövegközti képekkel és rajzokkal. Aranyozott gerincű, enyhén sérült korabeli vászonkötésben.
: Sys