3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás