Festmények és grafikák Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
654931
182
Aggerdey jelzéssel: Balerina. Olaj, farost. 34x50 cm 515172
10001
182
Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm 572899
10002
182
11000
Antal Irén (1903-1999): Csendélet, olaj, farost, jelzett, 60×70 cm 628003
10003
182
Ábrahám Rafael (1929-): Angyali lebegés. Olaj, farost, jelzett, keretben 83×63 cm 654299
10004
182
Ábrahám Rafael (1929): Szántó Kovács János portréja. Rézkarc, karton, jelzett, 49,5x34,5cm 500198
10005
182
4800
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 500200
10006
182
4800
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 627982
10007
182
11000
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm 620325
10008
182
40000
Balogh Ervin (1925-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, keretben 62×81 cm 543887
10009
182
17000
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon. 609446
10010
182
40000
Balogh Ervin (1925-): Fény a vízen. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 62×81 cm 455759
10011
182
Barabás jelzéssel: Cédrus, vegyes technika, keretben 120x75 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft