Festmények és grafikák Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
653457
10121
182
MCP jelzéssel: Menekülés. Grafikai másolat, pasztell, papír, 32,5x50cm 650646
10122
182
M.J. 1959 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben 54×45 cm 510828
10123
182
M. Lándori Angyalka: Éjszakai találka, pasztell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x59cm 557481
10124
182
26000
Molnár József (1922-): Kosztolányi Dezső tér. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 653363
10125
182
3400
Murányi A. jelzéssel: Vetkőző 1931. Akvarell, papír-karton, apró foltokkal, keretben 39×30 cm 628025
10126
182
NA jelzéssel: Utcakép kúttal. Olaj, farost, szép keretben, 30×40 cm 477639
10127
182
Novák Henrik (1938): Éljen Május 1. Eredeti rajzolt plakát terv. Vegyes technika. Jelzett. Hajtásnyomok. 60x90 cm 454006
10128
182
36000
Orbán Attila (1958): Cím nélkül, akril-vászon, jelzett, 100x140 cm (a kép szélei kissé foltosak) 470960
10129
182
36000
Orbán Attila (1958): Négy alak, akril-vászon, jelzett 95x115 cm 628007
10130
182
Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×70 cm, 625634
10131
182
Orsovai Valéria (1943-): Novíciák. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 59×79 493155
10132
182
38000
Óvári László(1926-88): Téli tájkép. olaj, farost, jelzett. 55x75 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft