Festmények és grafikák Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
628350
10145
182
Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm 653341
10146
182
1933 Révész Kornél (1885-1944) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett, 10x13 cm 650189
10147
182
Révfy jelzéssel: Hadirokkantak a pesti utcán. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 44,5x58,5cm 650204
10148
182
Révfy jelzéssel: 5db akvarell, 35x45,5-61x43cm 650187
10149
182
Révfy jelzéssel: Hárman a ligetben. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43x57cm 493167
10150
182
40000
Ridovics László (1925-): Merengés. tempera, papír, üvegezett keretben 115x65cm 600715
10151
182
Rozanits Tibor (1931-) számozott, szignált rézkarc merített papíron (EA 2/10. jelzéssel) 42x30cm + rövid ismertető a művészről 639553
10152
182
Rózsavölgyi György (1940-): Puskás Ferenc. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 599262
10153
182
R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm 653373
10154
182
Saetti Paolo: II János Pál pápa. Litográfia, papír, jelzett, keretben, 60×48 cm 637532
10155
182
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Körtés csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 56×66 cm 655518
10156
182
Sárdi Hildegrád: Somogyi hímes minták. Filc, papír, jelzett, 38×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft