Festmények és grafikák Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
651801
10181
182
22000
Toman Gyula: Tájkép patakkal. Olaj, vászon, jelzett, keretben 74×94 cm 650054
10182
182
Tőkey Péter (1943): Geometrikus szitanyomatok. 15 lapból álló mappa, 42,5x30cm (mappán jelzett) 652950
10183
182
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán Holdvilág utca. Akvarell, papír, jelzett, apró foltokkal, 24×16 cm 467895
10184
182
1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Megérkezés, akvarell, papír, jelzett, 28x40 cm keretben 615233
10185
182
Varga Gyula (1935-): Tölgyes. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 52×42 cm 653346
10186
182
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Az Országház. rézkarc, papír. Jelzett. 15x11 cm 559848
10187
182
Varga Tüske Péter: Figura, szénrajz, papír, jelzett, 28×28 cm 571225
10188
182
Váci András (1928-): Alföldi nyomda, rézkarc, karton, jelzett, 34x49 cm 641850
10189
182
Váli Zoltán: Mediterrán tavasz. Olaj, vászon, 60x90cm (apró lekopásokkal) 495629
10190
182
1965 Váradi jelzéssel: Férfi portré, szénrajz 60x43cm 495587
10191
182
Váradi jelzéssel: Hölgy portré, kicsi sérüléssel szénrajz 60x43cm 495678
10192
182
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft