Apponyi Albert - Berzeviczy Albert-...stb.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928. Magy. Külügyi T. 402 old. Térkép melléklet nélkül. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben.
Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1849. és 1850. évi kadás. melly Magyarország’
I. Legujabb földleírását
II. Régibb és lgujabb polgári állapotát.
III. A’ magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja XIII. toldalékkal. Pesten, 1850. Trattner-Károlyi. 16 p. 192 p. 144 p. 112 p. (Térkép nélkül)
eggy szóval minden féle tudományban, mesterségben, allapatban híres embereknek életek, írásaik, munkájik le-irattatnak az 1790. esztendőtől fogva az 1800. esztendőig éltt nevezetes személlyek' életeknek hozzá-adásával ki-botsátotta Mindszenti Sámuel. VII. darab A-I. Pozsony 1808. Wéber Simon Péter. 287p. Korabeli, kissé megviselt papírkötésben
2db könyv II. világháborús náci német szúró és vágó fegyverekről: Edged Weapons of the Third Reich 1933-1945; A Guide to Nazi Daggers, Swords and Bayonets