Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállította a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja.
Bp., 1895. Hornyánszky. 253p. Kiadói egészvászon kötésben. Ex librissel.
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, A szerző. 1/50 számozott példány, a szerző aláírásával (!), aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
Friedrich Koepp: Alexander der Große. Mit einer Kunstbeilage und 85 Abbildungen (Monographien zur Weltgeschichte IX) Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet
I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
A magyar nemzet története VII. kötet. I. lipót és József kora Szerkesztette: Szilágyi Sándor. Bp., 1898. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)