Münch, Ernst: Allgemeine Geschichte der neuesten Zeit von dem Ende des großen Kampfes der europäischen Mächte wider Napoleon Bonaparte, bis auf unsere Tage. IV. Stuttgart, 1838. 468p. aranyozott, piszkos egészvászon kötésben / In dirty full linen binding
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. Gróf Apponyi Albert, gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kötésben (kötés kissé kopottas)
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal, hibátlan karton tékában, hibátlan állapotban
Bp. 1937. Magyar Szemle Társ. Révai. 676 p. 14 térk. 2 sztl. lev.; 660 p. 19 térk. Egységes aranyozott kiadói álbordázott félbőr kötésben, márványmintás táblával és ezzel megegyező mintázatú metszéssel.
Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások