Könyvek: Történelem

Tételek száma: 38

Kondor Bernát: Politika oh. Bp., 1939. Szerzői. 127p.
12110.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
12111.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
12112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
12113.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal, hibátlan karton tékában, hibátlan állapotban
12114.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
12115.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
12116.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
12117.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Ludwig Schubert-Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai, Bp., 1992, Helikon Kiadó, kiadói keménykötésben, védőborítóval, új állapotban
12118.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Havasi Tamás, Herceg János, Kerek György: A rádió ostroma. Budapest 1957. Kossuth Könyvkiadó.
12119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Horváth Béla: Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye I.-III. Bp., 1944. Stádium. Egyik kötet kissá sérült
12120.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
A. Kiss: Avar cemeteries in County Baranya. Bp., 1977. Akadémiai.
12121.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft