Könyvek: Történelem

Tételek száma: 38

Rézler Gyula: A paraszt Szovjet-Oroszországban. (Nemzeti könyvtár). Bp., 1940. 32p.
12122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1977 és 1980. Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából, dedikált
12123.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
1976 és 1978 Levéltári Évkönyv, Lackó András: Somogy megye múltjából. Helikoni tájakon. Dedikált
12124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben II. MNM tájékoztatási hivatala. É.n.
12125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
12126.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
18 db helytörténeti könyv tétel: 10 db erdélyi helytörténeti kiadvány. Szentendre utcanevei. Szombathely utcanevei és utcanévváltozásai. Tapolcai füzetek. Magyarország Földrajzinév-Tára. (Somogy, Komárom, Veszprém, Hajdu-Bihar)
12127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
12128.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Thomas Carlyle: A franczia forradalom története II-III. Ford. Baráth Ferencz. (Világkönyvtár) Bp., 1913, Révai. Kiadói, festett egészvászon sorozatkötésben
12129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Marx Károly: A polgárháború Franciaországban. Bp., 1918 Népszava 96p.
12130.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Magyarországi Szociáldemokrata Párt 1925 december 25, 26, és 27. napján Budapesten megtartott XIII. pártgyűlésének jegyzőkönyve... Bp., 1926 Népszava. 292.
12131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
12132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
12133.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft