18 db helytörténeti könyv tétel: 10 db erdélyi helytörténeti kiadvány. Szentendre utcanevei. Szombathely utcanevei és utcanévváltozásai. Tapolcai füzetek. Magyarország Földrajzinév-Tára. (Somogy, Komárom, Veszprém, Hajdu-Bihar)
Thomas Carlyle: A franczia forradalom története II-III. Ford. Baráth Ferencz. (Világkönyvtár) Bp., 1913, Révai. Kiadói, festett egészvászon sorozatkötésben
Magyarországi Szociáldemokrata Párt 1925 december 25, 26, és 27. napján Budapesten megtartott XIII. pártgyűlésének jegyzőkönyve... Bp., 1926 Népszava. 292.
Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition
Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) /
Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)