4 000 Ft
Martin von Cochem: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder: sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Bp., [1907], Steinbrener Ker. János. Félvászon kötésben, az elsÅ‘ kötéstábla faragott csontberakással, lito szentképekkel, és aranyozott bronzberakásokkal gazdagon dÃszÃtett, körben aranyozott bronz kerettel, csatokkal, kissé kopottas állapotú, a hátsó kötéstábla sérült / Half linen binding, front cover richly decorated, back cover damaged, alltogether somewhat worn condition