Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)
Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Rebound in linen binding, good condition
Trios für Piano, Violine und Violoncell von C Reissiger revidirt von Fr. Hermann. Leipzig, o. J., C. F. Peters. Kotta kiadói díszes papírborítóban, házi védőborítóval, jó állapotban /
Music sheet in paper binding and homemade dust jacket, good condition