La Morte Di Giacinto. Színezett acélmetszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. IV) illusztrációi közül, 15x23cm
Jacob (Jacques) van Loo (1614-1670) nyomán Carlo Antonio Porporati (1741-1816) a szardíniai király udvari festője: Le Coucher. Eredeti rézmetszet nyomódúc /
Carlo Antonio Porporati (1741-1816) court painter of the King of Sardinia, after Jacob (Jacques) van Loo (1614-1670): Le Coucher. Original engraving plate, 31x22cm
Giovanni Antonio Canal detto Il Canaletto (1697-1768): Sa. Giustina in pra della Vale. Színezett rézkarc, keretben /
Colored etching, in frame, 43x57cm
cca 1800-1840 6db, városképes, illetve természettudományi metszet, üvegezett keretben /
Cityscapes and natural scientific etchings, framed, cca 26x32cm