19023.
182. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém DÃsztárgyak, Órák és Ékszerek
22 000 Ft
cca 1850 13 latos (812/1000), poncolt ezüst (Ag) talpon álló kis fűszertartó, szÃntelen és kék-fehér réteges, csiszolt, aranyozott, fodros üvegtálkával (az üvegen, alul apró sérülés) / Three layer, gold plated glass salt on 13 loth silver stand (minor fault on bottom of glass), 7,5cm, d: 9,5cm, br: 127,5gr