Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 25

19012.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00
Aranyozott ezüst (Ag.) díszkanál, jelzett, nettó: 10,2 g, h:11 cm / Gold plated silver coffeespoon
19013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
1892-1942 2db ezüst (Ag) fűszeres kanálka 800-as tisztaságjelzéssel, a belga Wolfers Freres műhelyéből /  Silver salt spoons with 800 fineness hallmark from the Belgian Wolfers Freres, 11,4gr
19014.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Ezüst (Ag.) mokkáskanál, jelzett, nettó: 6,3 g, h: 11 cm, + fém fűszertartó üveg betét nélkül / Silver coffeespoon, and metal spice holder
19015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Juhar leveles díszítésű ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, nettó: 20 g, h:11 cm / Antique silver sugar tongs
19016.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
10
Monogramos antik ezüst (Ag.) teáskanál, jelzett, mesterjeles (Goszmann György) nettó: 31 g, h:16 cm / Antique silver teaspoon
19017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1900 800-as tisztaságjelzéssel ellátott ezüst (Ag) fűszertartó pár kézzel készített, vastag falú, csiszolt, kék üvegbetéttel /  A pair of silver salts with original handmade blue glass containers, 6x4x3,5cm, br: 207,7gr
19018.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
3db, jelzett, kis ezüst (Ag) tálca /  Silver saucers, d: 9cm, 117g
19019.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond
19020.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43
Négy darab ezüst (Ag) evőeszköz, gazdagon díszített, monogramos: tortalapát, húsos villa és kés, kanál, jelzettek (Dianás), bruttó:371 gr
19021.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
19022.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
cca 1850 13 latos (812/1000), poncolt ezüst (Ag) talpon álló kis fűszertartó, színtelen és kék-fehér réteges, csiszolt, aranyozott, fodros üvegtálkával (az üvegen, alul apró sérülés) /  Three layer, gold plated glass salt on 13 loth silver stand (minor fault on bottom of glass), 7,5cm, d: 9,5cm, br: 127,5gr
19023.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft