1892-1942 2db ezüst (Ag) fűszeres kanálka 800-as tisztaságjelzéssel, a belga Wolfers Freres műhelyéből /
Silver salt spoons with 800 fineness hallmark from the Belgian Wolfers Freres, 11,4gr
cca 1900 800-as tisztaságjelzéssel ellátott ezüst (Ag) fűszertartó pár kézzel készített, vastag falú, csiszolt, kék üvegbetéttel /
A pair of silver salts with original handmade blue glass containers, 6x4x3,5cm, br: 207,7gr
1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható /
Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr
cca 1850 13 latos (812/1000), poncolt ezüst (Ag) talpon álló kis fűszertartó, színtelen és kék-fehér réteges, csiszolt, aranyozott, fodros üvegtálkával (az üvegen, alul apró sérülés) /
Three layer, gold plated glass salt on 13 loth silver stand (minor fault on bottom of glass), 7,5cm, d: 9,5cm, br: 127,5gr