1860-1916. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal" kitüntetés, fehér zománc nélküli változat, karikán Wilhelm Kunz (Bécs) jelzésével! T:2 zománchiány
Hungary 1860-1916. Gold Cross of Merit with Crown, on wartime ribbon with swords, this version is without white enamelled parts. The ribbon ring with makers mark Wilhelm Kunz of Vienna! C:XF enamel missing
1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1866. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration on ribbon without hallmark, sign: Tautenhayn C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" ezüst kitüntetés, karikán ezüst és ROZET & FISCHMEISTER WIEN jelzéssel! A kitüntetés eredeti tokjában "J. B. Bergmann Etuis & Cassetten Fabrik of Vienna VII" gyártótól T:2 az alsó keresztszáron zománclepattogzás
Austro-Hungarian Monarchy 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown, on war ribbon" the suspension ring hallmarked and signed "ROZET & FISCHMEISTER WIEN" in original case of J. B. Bergmann Etuis & Cassetten Fabrik of Vienna VII C:XF the enamel part of the lower leg of the cross is slightly damaged
1869-1916. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, karikán Wilhelm Kunz (Bécs) jelzésével, "FJ" szignó enyhén ferdült, eredeti dísztokban, a kitüntetett katona (Küpry Jenő) eredeti adományozói okiratával, fényképeivel, fizetési kimutatásaival, iskolai dokumentumaival, útlevéllel, leckekönyvvel, halotti és más klf leveleivel! Részlet gazdag kitüntetés tétel! T:2,2-
Hungary 1869-1916. Golden Cross of Merit on wartime ribbon. The ribbon ring with makers mark Wilhelm Kunz of Vienna! In original box and with personal photos, documents, letters, passport! C:XF,VF
1873. December 2. "Hadiérem" I.Ferenc József Br katonai érdemérem szalag nélkül T:2
1873. December 2. Franz Joseph Military Medal Br without ribbon C:XF
1890. "Bronz Katonai Érdemérem vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés "HUNG" után nincs pont T:1-,2
Hungary 1890. "Bronze Militarty Order of Merit on red ribbon" gilt Br decoration, without dot after "HUNG" C:AU,XF
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés T:1-,2
Hungary 1890. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon, with swords" gilt Br decoration C:AU,XF
1893. "1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21." Br kitüntetés szalag nélkül T:3,3-
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br érem mellszalaggal T:1-
Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces with ribbon C:AU
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalagon Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal Sign.: Tautenhayn C:XF
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalagon Szign.: Tautenhayn T:1
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal Sign.: Tautenhayn C:Unc