1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
2db metszet: Kondor Lajos (1926-2006): Az egység okmánya, 1919. március 21. Rézkarc, karton, jelzett, 34x49cm; Ábrahám Rafael (1929): Szántó Kovács János portréja. Rézkarc, karton, jelzett, 49,5x34,5cm