Ipolyi Arnold kisebb munkái I. kötet I.: magyar műtörténelmi tanulmányai. Budapest, 1873, Ráth Mór. Kissé viseltes félvászon kötésben, első két lap kijár, egy lap szakadt
Il Palazzo Te di Mantova (olasz)+ 3 db mantovai prospektus és Az egyetemes festészet remekei: Rembrandt. Budapest É.n. Corvina. A kötet az orosz múzeumokban őrzött képeket tartalmazza.
3 db művészeti folyóirat: American paintings 1750-1900 (angol)+ USA c. folyóirat 1992.73.szám. American still life 1945-1983 (angol)+ USA című folyóirat 1992.74.sz. California sculpture show( angol, francia, spanyol, német)+ USA című folyóirat 1989.65. és 1990.67.sz.
Feyérné Kovács Erzsébet, Kövessi Edit: Az Uj Idők kézimunka könyve - Varrás és hímzés. Bp., 1935 Singer és Woilfner. Ma már ritkán használt hímzések, pl. monogram, címer, stb. hímzésének ismertetése.