Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 17

Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest 1981 Kriterion.
12230.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Ipolyi Arnold kisebb munkái I. kötet I.: magyar műtörténelmi tanulmányai. Budapest, 1873, Ráth Mór. Kissé viseltes félvászon kötésben, első két lap kijár, egy lap szakadt
12231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Komjáthy Kálmán: Haranghy Jenő festőművész tanár munkásságának ismertetése. Dedikált! Szombathely 1984.
12232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Igényes dekoratív album. új állapotban 256p.
12233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Moderne Graphik Katalog. Rengeteg képpel sérült kötés. Berlin Wohlgemuth & Lissner. with many illustrations. damaged binding
12234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
9

Páll Lajos 70 éves. "Ti óvtatok meg, társak, elégiák". Beszélgetőtárs: Kozma Huba. A verseket válogatta: Gálfalvi György. Kiskunmajsa - Csíkszereda, 2008, Csantavér Kiadó - Pallas-Akadémia Könyvkiadó
12235.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Bp. 1909. ifj. Nagel Ottó. 178 p. Kiadói félvászon kötésben.
12236.

Kabdebó Gyula: A szobrászat története.
Bp. 1909. ifj. Nagel Ottó. 178 p. Kiadói félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Il Palazzo Te di Mantova (olasz)+ 3 db mantovai prospektus és Az egyetemes festészet remekei: Rembrandt. Budapest É.n. Corvina. A kötet az orosz múzeumokban őrzött képeket tartalmazza.
12237.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

3 db művészeti folyóirat: American paintings 1750-1900 (angol)+ USA c. folyóirat 1992.73.szám. American still life 1945-1983 (angol)+ USA című folyóirat 1992.74.sz. California sculpture show( angol, francia, spanyol, német)+ USA című folyóirat 1989.65. és 1990.67.sz.
12238.

3 db művészeti folyóirat: American paintings 1750-1900 (angol)+ USA c. folyóirat 1992.73.szám.
American still life 1945-1983 (angol)+ USA című folyóirat 1992.74.sz.
California sculpture show( angol, francia, spanyol, német)+ USA című folyóirat 1989.65. és 1990.67.sz.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Benkő Elek - Ughy István: Székelykeresztúri kályhacsempék. Bukarest. 1984 Kriterion
12239.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Feyérné Kovács Erzsébet, Kövessi Edit: Az Uj Idők kézimunka könyve - Varrás és hímzés. Bp., 1935 Singer és Woilfner. Ma már ritkán használt hímzések, pl. monogram, címer, stb. hímzésének ismertetése.
12240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Shozo Sato: The Art of Arranging Flowers. A Complete Guide to Japanese Ikebana. New York, é.n., Harry N. Abrams.
12241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft