Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. 199 eredeti fényképpel, két rajzzal és egy térképmelléklettel. Bp., [1927], Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis hibával, a címlap és még egy-két lap kijár. (térkép nélkül)
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. 109 képpel. Bp., [1930], Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotú