Könyvek: Vallás

Tételek száma: 41

12340.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész. Pest, 1791, Patzko Ferentz. 4 lev., 300 l., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben
12341.

Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Nyári rész.
Pest, 1791, Patzko Ferentz. 4 lev., 300 l., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
12342.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Mezey János: Szűz Mária dícsérete azaz énekes és imádságos könyv a búcsújáró ker. kath. hívek számára. Kalocsa, 1865 Malatin és Holmeyer. 240p. Megviselt félbőr kötésben
12343.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
12344.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
12345.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
12346.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Reseta János: Egész esztendőbeli evangeliumok és azoknak magyarázattyaik Leonhard apát ur után.. Budán 1821. kir. Magyar Universitas betűivel. 336p. korabeli papírkötésben. néhány lap foltos
12347.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Bene Ferentz: A hitnek külömb-féle ágazatiról vetélkedő levelek, mellyekben foglaltatnak azok a fő indító okok, mellyek Felséges Hohenai Fridrik fejedelmet … reábírták, hogy a romai katolika anya-szent-egy-házzal egyesülne. És minek-utánna kétszer frantzia, és kétszer német nyelven ki-botsáttattak, magyar nyelvre fordittatnak. 3-4 rész. 331p. + 432p. Nagy-Szombatban, 1772–73. A Jézus társ. akadem. kollegyiomának betűivel Korabeli kissé kopottas félbőr kötésben
12348.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
Cherubin Maria ODale: Historia Von dem Leben, Tugenden, Heiligkeit, Denck: vnd Wunderwurdigen Thaten de H. Vatters Philippi Benitii Serviten Ordens... Inssprugg 1671. Jacob Christoff Wagner 218p + 8p. Korabeli papírkötésben / In paper binding
12349.

Cherubin Maria O'Dale: Historia Von dem Leben, Tugenden, Heiligkeit, Denck: vnd Wunderwurdigen Thaten de H. Vatters Philippi Benitii Serviten Ordens... Inssprugg 1671. Jacob Christoff Wagner 218p + 8p. Korabeli papírkötésben / In paper binding

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Hübner Johann, Abraham Kriegel: Centum quatuor historiae sacrae, olim ab Johanne Huberno viro Celeberrimo e sacris literis collectae et germanico seremone conscriptae... Leipzig, 1748 Jacobi Otti. 400p. Viaszos félbőr kötésben / Half leather binding
12350.

Hübner Johann, Abraham Kriegel:
Centum quatuor historiae sacrae, olim ab Johanne Huberno viro Celeberrimo e sacris literis collectae et germanico seremone conscriptae... Leipzig, 1748 Jacobi Otti. 400p. Viaszos félbőr kötésben / Half leather binding

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
12351.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft