7 000 Ft
Bene Ferentz: A hitnek külömb-féle ágazatiról vetélkedő levelek, mellyekben foglaltatnak azok a fő indító okok, mellyek Felséges Hohenai Fridrik fejedelmet … reábírták, hogy a romai katolika anya-szent-egy-házzal egyesülne. És minek-utánna kétszer frantzia, és kétszer német nyelven ki-botsáttattak, magyar nyelvre fordittatnak. 3-4 rész. 331p. + 432p. Nagy-Szombatban, 1772–73. A Jézus társ. akadem. kollegyiomának betűivel Korabeli kissé kopottas félbőr kötésben