3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Frederick Parkes Weber: Des Todes Bild. Bearbeitet von Eugen Holländer. Berlin, 1923, F. Fontane & Co. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban /
Gold plated half-linen binding, illustrated, good condition