1 000 Ft
Jókai Mór: A három márványfej. Regény, kritikával elegy. I-III. köt. Bp., 1887, Révai Testvérek. Újrakötve, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, illusztrációkkal, jó állapotban