4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. Második, egyedül jogositott kiadás. 47 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, zöld egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (a kötésen a festék több helyen megkopott)