Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 152

12515.

Görög és római Mythologia, vagyis a régi görögök és rómaiak költött isteneiknek és félisteneiknek mesés történetei. Ford. Kis János. 44 rézre metszett képekkel, melyek régi munkájú mesterségesen metszett kövekből rajzoltattak le. Pozsony, 1805, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Korabeli papírkötésben, a kötéstáblákon belül ceruzás beírások, a címkép és a címlap hiányzik, az egyik lapon ki...

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Franz Maria: Ka-Pi-Fu. Berlin, 1921, Privatdruck. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban / paper binding, worn condition
12516.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Frederick Parkes Weber: Des Todes Bild. Bearbeitet von Eugen Holländer. Berlin, 1923, F. Fontane & Co. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban /  Gold plated half-linen binding, illustrated, good condition
12517.

Frederick Parkes Weber: Des Todes Bild. Bearbeitet von Eugen Holländer. Berlin, 1923, F. Fontane & Co. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban /
Gold plated half-linen binding, illustrated, good condition

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Dr. Brassai Sámuel: A módszerről. Második, javított kiadás. Kolozsvár, 1892, Stein János M. K. egyetemi könyvkereskedése. Javított gerincű, kiadói papírkötésben, előlapon és címoldalon tulajdonosi aláírással.
12518.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Allgemeine Enzyclopädie für Kaufleute und Fabrikanten so wie für Geschäftsleute überhaupt. Oder vollständiges Wörterbuch des Handels, der Fabriken und Manufacturen [...] hrsg. von einer Gesellschaft gelehrter und praktischer Kaufleute. Dritte Auflage. Leipzig, 1838, Otto Wigand. Korabeli félvászon kötésben, a címoldalon fametszet vignettával (a kötés viseltes állapotú) /  Contemporary half-linen binding, woodcut vignette on title page, binding in worn condition
12519.

Allgemeine Enzyclopädie für Kaufleute und Fabrikanten so wie für Geschäftsleute überhaupt. Oder vollständiges Wörterbuch des Handels, der Fabriken und Manufacturen [...] hrsg. von einer Gesellschaft gelehrter und praktischer Kaufleute. Dritte Auflage. Leipzig, 1838, Otto Wigand. Korabeli félvászon kötésben, a címoldalon fametszet vignettával (a kötés viseltes állapotú) /
Contemporary half-li...

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

H.F.C. Suhr: Der Kartenkünstler. Stuttgart 1871. Az első karton borító levált.
12520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Magyar Sakkvilág Könyvtára XVIII.: Feladványversenyek bírói jelentése II. Sajtó alá rendezte ifj. Kárpáti Aurél. Kecskemét, é.n., Magyar Sakkvilág / Tóth László. Tűzve, papírborítóban, játszmák képeivel (a borító a gerincen szakadt)
12521.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

12522.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Leo Melitz: Führer durch das Schauspiel der gegenwart. Berlin, 1910, Globus Verlag G.m.b.h. Egészvászon, dombornyomott kötésben / linen binding
12523.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Jean Pierre Claris de Florian (1754-1794): Don Quichotte de la Manche. Paris 1812. Négy kötet egy tokban. Kisebb hibákkal
12524.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

12525.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

12526.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft