Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 152

Vörösmarty Mihály: Minden munkái. Kiadák barátai Bajza József és Schedel Ferenc. Első kiadás! I., VII., VIII., IX. kötetek Pesten, 1845-1847. Kilián. 1 t. (V. M. acélmetszetű arcképe, Barabás Miklós rajza után. Kijár) Korabeli egészvászon kötésben
12527.

Vörösmarty Mihály: Minden munkái. Kiadák barátai Bajza József és Schedel Ferenc.
Első kiadás! I., VII., VIII., IX. kötetek
Pesten, 1845-1847. Kilián. 1 t. (V. M. acélmetszetű arcképe, Barabás Miklós rajza után. Kijár)
Korabeli egészvászon kötésben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

A magyar próza klasszikusai sorozat 7 kötete. Igényes aranyozott műbőr kötésben, hibátlan állapotban
12528.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

12529.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Magyar regények. Magyart a magyarnak sorozatból. Budapest 1943. Singer és Wolfner. Összesen: 8db
12530.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. Hazai művészek rajzaival és a költő arcképével. Budapest 1907. Athenaeum. Selyem kötés szétválóban a tetején.
12531.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

12532.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

12533.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

12534.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

12535.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
33,68
37,14

12536.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

12537.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

12538.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft