Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 152

12539.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

12540.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Friedrich von Schiller: Die Jungfrau von Orleans. Eine romatische Tragödie - -. Wien, 1818, Kaulfuß u. Armbruster. Kiadói kartonkötésben, címképmetszettel, az első néhány lap foltos, részben felvágatlan /  Hardcover, etched frontispiece, partly uncut (first few pages stained)
12541.

Friedrich von Schiller: Die Jungfrau von Orleans. Eine romatische Tragödie - -. Wien, 1818, Kaulfuß u. Armbruster. Kiadói kartonkötésben, címképmetszettel, az első néhány lap foltos, részben felvágatlan /
Hardcover, etched frontispiece, partly uncut (first few pages stained)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. Második, egyedül jogositott kiadás. 47 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, zöld egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (a kötésen a festék több helyen megkopott)
12542.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Verne Gyula: A franczia zászló. Ford. Gaal Mózes. 40 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, szürke egészvászon kötésben (a kötésen a festék több helyen megkopott)
12543.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Mark Twain: Huckleberry Finns Abenteuer und Fahrten. (Mark Twains ausgewählte humoristische Schriften 2.) Stuttgart, 1908, Robert Lutz. Aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel /  Illustrated linen binding
12544.

Mark Twain: Huckleberry Finns Abenteuer und Fahrten. (Mark Twains ausgewählte humoristische Schriften 2.) Stuttgart, 1908, Robert Lutz. Aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel /
Illustrated linen binding

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Jósika Miklós(1794-1865): Szív rejtelmei, 4.kiadás, Budapest, 1905, Magyar Irod.Intézet és könyvnyomda, vászon kötésben
12545.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Jósika Miklós(1794-1865): Élet és tündérhon, Harmadik kiadás, Pest, 1858, Landerer és Heckenast nyomda, korabeli félvászon kötésben
12546.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Casanova emlékiratai. Budapest, é.n., Világirodalm Könyvkiadó. dombornyomott, egészvászon kötésben
12547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Jósika Miklós: Akarat és hajlam I-II. (Jósika Miklós Munkái. Uj folyam. Első rész.) Pest, 1946, Heckenast Gusztáv. Első kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé megkopott egészvászon kötésben (az első kötet szennylapján ceruzás firka)
12548.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Tárkányi Béla József költeményei. Szerk: Toldy Ferenc. Pest, 1857, Szent István Társulat. Félvászon kötésben, a kötés belül levált
12549.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Josepho Gatti Florentino: Delectus poetarum I-II. Editio secunda aucta et emendata per Stephanum Lánghy. Pars I. Sales poetici proverbiales et jocosi, ad condimentum honestae conversationis, recreationem, et eruditionem simul studiosae juventutis collecti. Pars II. Variorum poetarum carmina selecta, descriptiones poeticas et morales, epigrammata et aenigmata continens. Budae, 1825. Typ. Reg. Univers. Hungaricae. Egybekötve, korabeli félvászon kötésben, a címlapon vignettával, könyvtári duplum pecséttel (a kötés belül meglazult)
12550.

Josepho Gatti Florentino: Delectus poetarum I-II. Editio secunda aucta et emendata per Stephanum Lánghy. Pars I. Sales poetici proverbiales et jocosi, ad condimentum honestae conversationis, recreationem, et eruditionem simul studiosae juventutis collecti. Pars II. Variorum poetarum carmina selecta, descriptiones poeticas et morales, epigrammata et aenigmata continens. Budae, 1825. Typ. Reg. Unive...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft