Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 41

Handzeichnungen von Hans Holbein dem jüngeren. In Auswahl hrsg. von Paul Ganz. Berlin, 1908, Julius Bard. Kiadói egészvászon kötésben, 49 beragasztott képtáblával /  Linen binding, with illustrations
12341.

Handzeichnungen von Hans Holbein dem jüngeren. In Auswahl hrsg. von Paul Ganz. Berlin, 1908, Julius Bard. Kiadói egészvászon kötésben, 49 beragasztott képtáblával /
Linen binding, with illustrations

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Haiman - Kner György: A nyomtatott betű művészete. Budapest, 1942, Officina. Benne számos táblával, kartonkötésben, gerincén kissé szakadt a borító.
12342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Buchinger Manó: A magyarországi könyvkötőmunkások szervezkedésének története. A könyv címlapját és a tábladíszítést Biró Mihály rajzolta. Budapest, ~1927. k.n. kissé megviselt állapotban, dombornyomott, festett, egészvászon kötésben.
12343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Herbert N. Casson und H.M.Geiger: Das Schaufenster-Lehrbuch. Berlin, 1930, Josef Singer Verlag. Egészvászon, kiadói kötésben / Linen binding
12344.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner könyvkiadás. 45 képpel, foltos kartonkötésben.
12345.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Frida Schottmüller: Bronze Statuetten und Geräte. Mit 142 Abb. im Text. Zweite vermehrte Auflage. (Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler 12) Berlin, 1921, Richard Carl Schmidt. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált /  Half-linen binding, illustrated
12346.

Frida Schottmüller: Bronze Statuetten und Geräte. Mit 142 Abb. im Text. Zweite vermehrte Auflage. (Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler 12) Berlin, 1921, Richard Carl Schmidt. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált /
Half-linen binding, illustrated

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Szmrecsányi Miklós: Eger művészetéről. Tanulmányok és jegyzetek a hazai barokk történetéhez. Sajtó alá rendezte Kapossy János és Radisics Elemér. Bp., 1937, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a szerző arcképével, címlapon a korábbi tulajdonos aláírásával, illusztrált, szép állapotú
12347.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Budapest, 1979, Magyar Helikon. Kartonált, papír védőborítóval, illusztrált / Paperback, with illustrations
12348.

Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Budapest, 1979, Magyar Helikon. Kartonált, papír védőborítóval, illusztrált /
Paperback, with illustrations

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Curt Wesse: Grossmacht film. Das geschöpf von kunst und technik. Berlin, 1928, Deutsche Buch-Gemeinschaft G.M.B.H. Kiadói félbőr kötésben, fotókkal tarkítva / Linen binding, with photos
12349.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Anton Springer: Handbuch der Kunstgeschichte Bd. 3. Die Renaissance in Italien. 9. Aufl., bearbeitet von Adolf Philippi. 338 Abb. im Text u. 24 Farbendrucktafeln. Leipzig, 1912, E. A. Seemann. Kiadói, szecessziós, egészvászon kötésben, kisebb sérülésekkel, egy lap kiesett
12350.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás. Egészvászon kötésben
12351.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Leonardo da Vinci-A festészetről. Szeged, 2005, Lectum Kiadó. Kartonált, papír védőborítóval
12352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft