12350.
188. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Anton Springer: Handbuch der Kunstgeschichte Bd. 3. Die Renaissance in Italien. 9. Aufl., bearbeitet von Adolf Philippi. 338 Abb. im Text u. 24 Farbendrucktafeln. Leipzig, 1912, E. A. Seemann. Kiadói, szecessziós, egészvászon kötésben, kisebb sérülésekkel, egy lap kiesett