12347.
188. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
Szmrecsányi Miklós: Eger művészetéről. Tanulmányok és jegyzetek a hazai barokk történetéhez. Sajtó alá rendezte Kapossy János és Radisics Elemér. Bp., 1937, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a szerző arcképével, címlapon a korábbi tulajdonos aláírásával, illusztrált, szép állapotú