Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 6

Peplier: Nouvelle et parfaite grammaire francoise et allemande. Neue und volkommene frazösische Grammatica. Dritte neue und verbesserte Auflage. Wien, 1777, gedruckt bey Joh. Thomas Edl. von Trattnern. Korabeli bordázott, dombornyomott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon és az előzéklapon szerzői bejegyzéssel. A kötés szélei és sarkai erősen kopottak
12504.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

12505.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, kopottas kötéstáblákkal
12506.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /  Half-linen binding
12507.

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /
Half-linen binding

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Slovakian religious book: Ewangelich funebral.... Pest 1856. Trattner-Károlyi 506p. Inn full leather binding. In good shape
12508.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Historie Geographie, francia történelemkönyv
12509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft