Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet. Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néh...
Emlékkönyv az Erdélyi Múzeum-Egyesület félszázados ünnepére, szerk: Erdélyi Pál. Kolozsvár, 1909-1942, Az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadása. Műbőr kötésben
A magyar büntetőjog gyakorlati kézikönyve a m. kir. csendőrség számára. Összeállították és magyarázzák Dr. Miskolczy Ágost - Pinczés Zoltán. I. köt. Büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben (a gerinc sérült, a kötés kissé meglazult)